Sponsor ni kama amepata a tighter 22 year old

How do you help a friend who has just been dumped by a sponsor, and has lost all financial support.
[MEDIA=twitter]1410428151377838086[/MEDIA]

I’ve never understood how gals don’t save anything from the money they get from sponsors. Kazi ni kununua berkin bags na kukula kwa 5 star establishments.

Sa wale hunichekesha ni wale hurudi na ka mimba au kaugonjwa…nothing more nothing less…hutaki kuona a humbled slay queen.

Easy come easy go…same logic na wale @pamba who spend years collecting hongos and in retirement hana kakitu, pombe na lanyes ndo zilikua zake

As long as they are posting flashy pics on social media they can’t be more than that.

financial support? kwani yeye ni kilema ama retiree?

Free things free money free gifts they dont last kwanza ka madem , kunguru they are poor investors theyl just buy good clothes to look nice always raha mob also copying other people lifestyle

She’s beyond help

[MEDIA=twitter]1410488556443914244[/MEDIA]

sponsor wanjanja wanapeananga clothing vouchers, airline tickets, cars under their own name, eating trips etc

hakuna siku utapata pesa, labda wakutupie kakitu ya macho

[SIZE=1]mtu aniulize saa hii nina suvive aje tupatane langata cemetary[/SIZE]

[MEDIA=twitter]1410428151377838086[/MEDIA]
hii my friend ndio ile my cousin nasikianga?

My friend/my cousin/ my brother= me = shifumbitika

Ndio hiyo

Uko sure?

Ka ugonjwa-less healthy, more expenses on medication
Mimba-more mouths to feed, less time for self…m

Betas and orbiters are always on hand to save the day.

Nowdays sponsors hawapatiani pesa ni kujibamba na dem…
Ni waite dem wakunywe, waende road trips, wakute vitu (wajipime uzito) kisha warudishe dem pale walimtoa…kwa street.

Inakaa hii sponsors association is doing a good job…si ka wale wazee wakitambo walikuwa wanauza shamba kutajirisha mwanamke…

Alafu mnawachiwa mabakshishi ,yikes.

Earth is hard.

Aingie tagged na tinder aanze kuuza. If she as beautiful as she claims she is atapata clients haraka. Maybe one day tutamwona kwa hii forum kwa lanye reviews :D:D:D

Chris Kirubi was a sponser. he used to give his sponsees 10k after every sex session. A typical sponsee will hang around hoping that one day the token will go up to 1m.

Mabakshishi ni ya betas na orbiters…but the good news to all women is that a larger percentage of men out there are betas and simps.
Kuna majamaa kuwinda ni ngumu so kuwa na mwanamke ni achievement. Akipata, atatunza kweli kweli only to shed premium tears at the end and join MGTOW :D:D:D
By the way ni hapa tu kwa kijiji ndio watu wanajidai kuchanuka but tunawajua they are simps, betas and orbiters etc

It takes one to know one:D