Someone explain to me like a 2 y.o, ni nini haswa ilifanya Gashwin akaQuit Ktalk?

Ule mzae alikuwa akose hii kijiji from 5am to 1am daily. Sasa ako M.I.A. Kwani nani alimchokoza ama alimufukuza kama umbwa stray ukuja kwa butchery zikitegea nyaguss alafu zinapigwa nyahunyo ya makei zinatoka hapo mbio kama zimewika auuuu auuuuu auuuu.

Ame mzae aliji dedisha na hatuna habari. Feel me in.

Gashwin at his computer right now
[ATTACH=full]263239[/ATTACH]
These are the comments he is getting. Direct fed to his computer monitor above

PANYASTE: toooooooooomba si ujipige bunde…itakuwa early krismas to us.

UWESMAKE: sasa wewe mzee na vile unakaa meffi ya doggy ilidedi last year si ujiue tuu. Ghasia.

BINGWA: allah akbar x2 please assasinate your self. Die u may meet 72 virgins.

BHAI: ulikuwa umezoea sana ku correct my english huku juu mimi ni muchatha na std 6 drop put. Kula ujeuri wako

Lmfaooooo

The only person who will be “feeling you in” tonight is Blaze.

Brown skin / lightskin…cheki …we know u have a black skin husband. Najua ashaku kamua shoti kadha. So as a wife material nenda umpikie dishy, umfulie nguo na usisahau kumchemushia maji ya kuoga. Meffi ghasia takataka

Panyamzee ulichukua huyo kuro kwa truckstop ama
Kwa njia… naskianga ma crackhead walami ni wengi

Nyaguss? Ulitoka kenya 1999.
Huyo mzae anajificha na handle ingine ati ndo akirudi apate notification mob.

Huh, he might be dead but couch and senior driver would know. They used to circle jerk a lot calling each other gabu a gay secret code or something.

Sio yeye peke yake ako missing ni wengi something is happening behind the scenes… if you are keen utaona after admin decided to fuck with a makanika some guys took a back seat.

1.Patco with his juvenile antics of reposting his food endlessly finally got to him.
2.In solidarity with makonika(meria too is lying low.
Ata phylgee has taken a back seat ameacha kukuchokoza.

Morning mans

Kumbe people take this site personally.

Flowers are no more !
Wacha niamke.

Wacha akule pension yake mosmos

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
A midget bottom faggot manze :D:D:D:D:D:D

People have whatsapp groups up in here. I got to know this when Makonika was sent to Guatanamo maximum prison. One of the village sponsors (I won’t mention him or her) revealed this to us during the fight to release Makonika. Nilistuka

@Panyaste = homo

Good riddance of that useless old geezer

Yani watu wameform whatsapp group kwa anonymous site? That defeats the purpose of an anonymous site. Wacha kutubeba akili bro

Tafuta ile thread ya Pamba when he was asking Admin why alituma Makonika siberia. On numerous occasions he mentioned that wako kwa private meeting na Makonika and other VS’s and that makonika was telling them hio “active” makonika handle sio yeye ana control. He also mentioned that makonika amepatiwa sijui which acct to use by one of the VS’s. Tafuta hio thread and add 1 + 1. Kuna watu huku wanajuana beyond anonymity

But we have Tu tu

Matiang’i atachangamkia wasee siku moja DFHKM