SOFT MEAT OR JAIL BAIT

[MEDIA=twitter]1619273801732325377[/MEDIA]

@uwesmake eats form three kids and gets away with it infecting them with hiv ukedi [ATTACH=full]492973[/ATTACH]

Jail bait kuruka…huyu hana bahati

Co-parenting…
Arudishie mamake sasa. Hapo hamna shida.

Uwesmakende Ako na target kukua na 15 children

Jail bait

Utafinywa makende soon

Hapa ni noma Sana,Kwanza Ako na uniform which is easily traceable na hako kakunguru kako na earrings Kama tano so she is easy to know yeye no Nani ,hii anything for clout mentality itamaliza watu.shenzyy Sana!!!

The Legal Terminology is Statutory Rape
And you can do serious “Time” for that Offence … :D:D:p

[ATTACH=full]493009[/ATTACH]

Mimi nikikumbuka my high school days, the girls would brag about having boyfriends in their 20s ¯_(ツ)_/¯

mama ya mkamba maskini illiterate @PHARMACY huuza kuma 50 bob mlolongo

The state loves such cases. Minors wanaozea prisons accused of rape yet it was consensual.