Slay Queen who stabbed Boyfriend to death scores an A- While in Prison

What was the sentence?

I have no clue, there was no link provided to her story. I basically just pointed out the procedures to any case…

You know its true bruv. What do you need?

hata kama ni kuuliwa afadhali uuliwe na kitu kama hii wachana na ile ya okombe

scoring an A Kwanza behind bars isn’t easy. She needs her freedom back, the brains might be of great help to society.

Our able president will pardon her.

Hii ni fake news wapi picha akiinuliwa juu juu.

Actually unaeza pata alikua graduate before aingie jela considering this it won’t be such a big deal

meffi. there are many jobless A material huku nje. akae huko ndani asikuje kuua boy child mwingine

Uea true inaweza kuwa fake news pia

Just thinking most psychopaths have the smartest brains

I don’t see what the fuss here is all about. Plenty of As out there from far more challenging environments. But you’ll never see the Githeri media wanking themselves to death over them. Wacha nitafute kinywaji nakam…

MTU akiiuwana… Hata apate tiba ya ukimwi atakaa tu jela… The law isn’t Santa. Ati unapata A minus unaachiliwa? Upus!
Uyo akae tu Lang’ata, there’s an overpopulation of slay Queens already.

niaje Nyakundi.

27 times

yani one
two
three
four
five

hadi 27 :eek::eek:

sema tu mali ya warden-er

watch a movie call JAIL

The guy was cheating with a sworn enemy of the GF(another girl)…so hasira ilikuwa two fold

It’s called ignorance.

SAITAAN Hata mimi is what I thought. Halafu kuna meffi zingine hapa zinataka awachiliwe because of looks. Let me stay this hata ukichukuwa cow shit uweke kwa ngunia ya sukari itabaki tu cow SHIIT… Ni hayo kwa sasa.

mimi kunguru igine tuli bishana kiasi ikachukuwa folk

iyo kunguru had to go

huwa wana anza ivo

cheating is only when umepatwa juu ya mzoga

izo zingine ni allegations

Huyu ata apewe feminist Caroline Mutuku awe female judge hawezi achiliwa