Slapping wife

Talkers
Kuna huyu wife amesumbua sana my friend.sometimes even being physical and hiiting however guy has been restraining himself alot
Mimi in my case ningetwanga yeye sana
What about you

Tulisema my friend= you,
So hakuna kitu unaeza fanya vumilia kuteseka ni kwa muda

Ni wife ya nani?

Domestic violence is a big no! Many cases end up in murder. Walk out of that marriage if you are being abused. You are living with a manipulative and diabolic wife who neither cares about you nor respects you. Tell her that violence must stop or you kick her out. How should you allow such deep disrespect? Why do you excuse it?

Nirushie number yake ‘nimkanye’ hio tabia ya kukusumbua.

It is advisable you keep away from them.Utajaribu kujitoa ndio utajua hujui

kupiga wife ni unyonge…wacha text ngori kwa simu usidelete .that way atajua she is dispensable…Alafu kama lazma upige kitu,piga mbwa buti moja hadi iyell kichinese…au paka hadi iende kwa compound ya neighbour…that way atajua pia yeye potentially anaeza kula kick ivo

WTH? :smiley: