Singo mum almost kills child

She was beaten like a burukenge[ATTACH=full]372578[/ATTACH]

huyo ni mwanaume bana

So you’re the new @Makamas

Very sad ,I hope they killed the bitch

Abduction for organ ritual and where is the single mother? Nigga was busted when he had already plucked out the kid’s left eye and it happened in coast

Huku baze ya jaba naskia ati Chinese are the new market for organs.

Sadness of life. I hope hio nyangau ilimaliswa.

Get your facts right chokoraa wewe…
Sio kila kitu ati single mother this single mother that…
Hii ilifanyika coast people are abducting kids for organs and some sick twisted rituals but this time they were caught in the act

Mtu anafanya mtoi hivyo ni psycho anafaa kumalizwa bila huruma.

Kid was stabbed on the forehead,ni mbaya na wakenya roundi hii?