Singo mathas

Avoid them like hot potatoes. My friend pretended to be captain save a hoe and married one. He is now crying in the toilet. The woman has ganged up with her brats and they are running everything in the house. She has abandoned her female duties and told him they are equal partners in the home. If he comes home late today, she will retaliate by coming late the following day. She doesn’t want him to call his baby mama even to know the way his kid is doing. Yet the wife constantly communicates with her exes. Young men please avoid these creatures.

My “friend”, “cousin”, “uncle”, “nephew” …mara ngapi imesemwa…ama wacha tu! :D:D:D

wacha kudanganya betamales. una waambia wasioe single mother, wapate ngono wapi? wewe kama mwanaume huwezi penda kukuwa na marafiki betamales, ni sister ya nani huyo hana mtoto mnataka aolewe na betamale?
wakikosa kuoa single mother mtawapatia mabibi zenu wafurahie ngono kama wanaume wengine? io madharau rafiki yako anaonyesha ni cost tu kidogo enye afaa alipie kwa kuwa beta male

@ChifuMbitika utajua hujui. Utajua kwa nini Kuku ni Ndege na Samaki si Meli

Shida sio singo matha ni your friend… He is a wimp!!

Maybe the woman showered him with incredible love during courtship

Si mimi

Pia wewe ni mjinga kama wewe… you are making stupid excuses for him.

Nilijua Mejja amefyatu ile day alitumia iyo line

Usinitusi mbwa hii! Go fuck yourself Cytton promoter!

Nvchieth tombwa

Chifu sorry i hate to see you angry

Thanks brother. Nitakutafutia kienyeji moja hapa Laikipia before the end of the weekend usafishe mesho

:D:D:D… mitch triggered.

Engineer sina ubaya but umeniingia leo

Bro, yaani you have activated your other handle to kiss your own ass!!:smiley:

Another troll from admin.

:D:D:D…this statement bwana shifo…futa kabla ngeys waone waanze kukurushia mtama.

Sawa

I will be very honoured my chief
The eyes need constant cleansing