Singo matha kupatia mtoto pombe

[MEDIA=telegram]nairobianofficial/1331[/MEDIA]

Mbona rafiki yake hawezi mkosoa? The ultimate ujinga ni wewe na clique yako muwe nyote drowning in ujinga. No one can help another.

Single moms hupitia pump and dump

Mjinga atakuwa na siku refu DCI hii unjinga ya kutafta likes kwa social media itangusha watu wengi

Pombe ikunywe

Sad.
Innocent soul getting lost. Never marry/ impregnate an alcoholic woman. Hata kama ame reform.

WAKIKUYU!!

Kikekuyus

Who still thinks single mothers shouldn’t be shot on sight?

We have reached a point where girls should apply for ovaries after a rigorous vetting

iko shida kubwa singo mathas

mkubwa mbona unatumia pink handle na mbona ulihepa telegram we miss you rants

What tips can you give the single mother bearing in mind wewe hushida DCI na kortini in your filthy line of work ?

Mkamba mjinga tuheshimane

You haven’t made a journal publication regarding the same?

If this was done by a man, his case would be in court tomorrow, Tuesday, he’d be in jail. Double standards will make sure she is never accused on a basis of pity.

bei ya nyap itapanda sana let them be watupe slices rahisi

Seeds of useless man

Hahahah is that page still in existence?

Read widely.