Single mother Regret

A woman that turned me down in high school is now divorced with three kids and she contacted me on facebook recently with “Been a while your still single?” and I blocked her immediately! .

Good move…a moment of weakness can send you into a dumpsite utoke unanuka msee…with me I take more drastic steps… nikirusha mstari fb asome na alenge hyo ni block…anaeza dunda plan zake akuselect kama plan B na wewe siko hyo horniness imeneutralize ur reasoning power… niliponea chupuchupu kusetiwa ball juu ya such

Women, especially above 25 years, “love” opportunistically. Usishangae hiyo message ametumia like 15 negroes and one or more will fall for it.

Now that she has three bastards na miaka imesonga she is suddenly available to you :D:D

Umekataa free food?

hata chakula iko kwa takataka ni free food, jiulize kama wewe unaweza dishi hiyo food?

Hata na uchawi siwes kubali

Spoilt goods hawana haya bana!

Ushamaliza kuingizwa kidole cha gumba kwa mcoondoo na @uwesmake ukipatia @Demakuvu sloppy handjob ukichapwa lips na prepuce ya @WIGSPLITTA ?

Ungeacha akupe umsifu

This @Nipe Nikusifu is a disturbed single momma son , all this hate on single mommas is direct projectors of his hate on his momma