Simp anamaliswa reddit

Pale reddit kuna simp anamaliswa na dem yake. Alichukua pesa ya dem yake akatumia kulipa rent and that bitch wants her money back ama simp alale ndani. Lakini sincerely what kind of women do people date out here? You date psychos and then come and cry to online strangers when their craziness starts taking their toll on them. Bunch of losers everywhere!

1 Like

ntarudi ocha nichune kahawa before i ask a woman to lend me money to pay my rent. Men used be men

5 Likes

Hiyo ghasia ni @Ndindu with 1000000000 wishes.