Simba rongai

[ATTACH=full]275564[/ATTACH]

Huyo ngugi gecaga ako related in any way to Nana gecaga???

@sani alisema kitu kuhusu such. I dont have the Intel yet but this fool might be truthful this time.

I read somewhere, Nairobi National park is to turned to a zoo. Meaning, lots of land will be lost.

Ukimaliza hiyo simba,watakushika juu ya poaching?

Wakimalizana na simba wakujie pia slayqueens

Wanataka kuiba Land by stating that the animals are threat to human na hao ndio wanaziwachilia.
Kuna mkubwa anangojea hio land

Wakitry wataona fire.wachia wanyama shamba yao.we’ve already taken enough of it.

Hakuna kitu utafanya

Wacha peasants wakulwe

why is this thread kwa sex region ?

Nilikuja mbio nikitarajia kusafisha cornea.kulweni mpungue. 50million people are too many

and conservationists likes of Paula kahumbu are busy on a negative campaign against fencing the park. They should go drying. The historical Athi Kapiti are now settlements for good. The conservationists argue that fencing will lead to inbreeding; begging the question, are the wild animals inbreeding with pets?

:D:D:D sex sells…

Tuseme Baze yetu ya kushika jaba kwa fence ya National Park pare Karen iko in jeopardy