Sijawahi Elewa Hii Kitu

Ukiwa na bibi alafu ushinde ukituonyesha vyenye ni mrembo FB, asin unadai aje? Remember sio gawfwend, bibi. Unataka tuone vyenye ni mrembo tukusaidie kukamua. Coz the only reason we would care if she was attractive ni tutkitaka kukamua.

Haiyaa, mimi ukishinda ukiniambia vyenye wfy ni kitu ata mimi nitadai nionje kidogo nieke confirmation

[MEDIA=facebook]2086836211647244[/MEDIA]

unawasaidia kutembeza hio advert iko hapo wanakulipa or you are too dense to see that is an advert?

Kubaf huoni BONFIRE ADVENTURES Hapo wako kazi wanalipwa

Huyo Bahati na kunguru yake wananukisha kitunguu hapo wewe ukifikiria tu story za kukamua!

Probably he will make more money from his reality show ‘Being Bahati’ than he has ever made from music.
Many young women on Sundays can’t dare miss his show.

ndio ya kuhighlight hiyo * ni ya whatsapp niquote uone kenye nimrfanya.

Bora point imefika

acha kuwa hater my friend

ni Biz tu it will get to you sooner or later

I can say confidently that I don’t think Bahachieth satisfies Diana. The woman needs a good dick from someone else. Anafaa apigwe kuni hadi akuwe na phobia ya kuonekana in public. Atuliange tu kwa nyumba. If he doesn’t stop showing her off walai atakuliwa wyf

Atombewe bibi kwani iko nini! :smiley:

unajuaje?

Bahati anakuwanga na shida kwa mguu moja akisimama. Huwa haikanyangi chini vizuri

Hehe…siku hizi ‘gospel’ artists have reality shows. It reminds me of Joel Osteen. The preach water and drink wine.

Imagine the nigga had never taken the girl home kwao ocha. He did it because of the show ati ndio his grandparents first saw the girl

Cuñt relate to bachelor rants

I live in a house hold full of women.

Me too, the third leg is way above the ground.

when you worship a lady too much anakuwa put off. Huyu bibi soon atageuka awe full time parent, no conjugals

I shall do the honors, before this year ends lazima nirushe mistari nijaribu. Cunt live like this anymore