sida tupu

[ATTACH=full]25413[/ATTACH]

Hii shida ilianza last week, comments Malaysia never to be seen again. Whatever you do don’t log out from chrome, you won’t be able to log in using bundles. Admin is working on it.

1 Like

am I the only one having this problem when I comment?

am I the only one having this problem when I comment?

No, it’s across the board to everyone using chrome, get dolphin browser

Hii kitu si inasinya. Unacomment halafu kupost inapotea na ukifinya back hakuna any:mad:

2 Likes

On WiFi it’s okay.

1 Like

Guys, it is being handled(Ki Olivia Pope), use another browser, I am using UC Browser.

Changed from Chrome to Mozilla ya Android na hainipeleki vibaya.

Watu watumie opera mini. Kwani iko nene

Fuack i should be allowed kutumia any browser si kunipimia .

1 Like

Shida gani hii? Natumia Chrome. No problem

saa hii opera mini ndio imeitikia

gave up last week,now i only comment nikiwa keja ama job

Huwezi ambia mtu atumie dolphin ama whatever. Fix your site.

I can only login on WiFi!! @admin work on this na si tafasary!