Si Hiyo Kichwa Ni Kubwa

His head look like a calabash with eyes doodled on it

https://twitter.com/Kenyans/status/1718298909343195623?t=45sSwwyXfrrEp871lxXzCQ&s=19

99521831

3 Likes

You wish he married you? Why hate on a man ?

10 Likes

Uyo mwanaume anakaa ku cause domestic violence.

2 Likes

He looks like someone who would make dastardly plans

4 Likes

I’m also wondering. Why obsess over your fellow man’s looks? Si watu waishi maisha yao

5 Likes

And yet the girl is madly in love with him. How old are you dude?

2 Likes

Most Embu guys have big heads and are very noisy.

4 Likes

Pia wewe ni kichwa malenge? :jack_o_lantern:

1 Like

Alafu uyo priest rada ni gani ako idhaa ya galdem

@Wakameat someone just threw shade on your people

3 Likes

Watu ya wezdan mbona hate namna hii juu mtoto wa dynasty amenyakuliwa na ndume ya mlima?

1 Like

An exposed and learned Western girl can’t accept to be married to a baruhya. Mtoto anaamshwa SAA nane ya usiku kupika ugali

3 Likes

wacha mihadarati uyo priest hajaangilia huyo dame ata kidogo

Tax money yenu ndio hiyo inang’arisha kunguru.

maybe she married him for his other head…wacha wivu nani