"SHOT NI MIA MBILI"_Famous Kisii Brothel and Kisii Night Life

Alafu unapata Kuna jamaa ame fall na a whore unknowingly…na ana simp.

The youngest and boldest Malaya’s are in Kisii and Thika. Someone should give us an explanation.

Talkers hii ni ujinga… nimewatch na naskia nimejam because of all the faces that appeared kwa hio video… why expose people, Atleast blur their faces… sasa akifanya ya Kanairo tuonekane tukiingia kwa ma brothel itakuwa aje sasa…
Nafikiri hii ujinga inafaa kuwa illlegal… any lawyers. Juuu me huona nikajipata kwa hizi videos kama naeza sue for defamation… especially because there is no proof that I was doing what he is saying… nkt

one idiot tried to take a photo of us at sabina Joy pale kwa coach tukilewa and when we spotted him, what followed later is something he will live to narrate to his grandkids.

The narrator is on another level:D:D kuna huyo jamaa ameambiwa aende akule bibi yake na soo:D

Malayas are always bold being a sex worker needs one to have balls of steel. they have already accepted to be judged as being whores and they are tools of pleasure. they have lost dignity and shame. thats why a malaya will openly approach you even during the day since they have already accepted their reality. others do it under the influence of drugs.

he has already done Nairobi,Busia,Kakamega,check his link on youtube

I like this guy. Just pure content no bullshit.

Ya Kakamega ndio ina hekaya

https://www.youtube.com/watch?v=kq_eG-eQM7o:404

Wapi ya kanairo?

Very nice video

:DUnataka sioti…

Funny s hit:D:D:D:D

Officially lazima ni tembe kisii

:D:D utakamatwa Kwa video but hatutajua ni wewe…
Besides we are learning venye kunaendanga

Unacheki venye hao madem Kwa entrance Wana uzito…ukipatana nayeye church utadhani ni God sent…wife material kwanza she happens to act shy na anyonge kasauti…

How about wenye wananijua e.g. my wife and children Haha

Hehe, ukona wife na unatembelea vituo za mahaba? Si unaleta swara nyumbani? Unakula dem amefanyiwa kazi na mandume Ka saba Kwa bei nafuu?

@Yuletapeli watu hawaendi brothel because hawana wives, most patrons in SJ ni happily married men, i think a man was created to taste as many pussies as possible.

:D:D:D started having sex at the age of seventeen, sidhani at 35 there is much to excite me…