Shit.... Sponsor life

[ATTACH=full]356111[/ATTACH]

Another related case…SHARE TO SAVE LIVES[ATTACH=full]356113[/ATTACH]

Greed is going to destroy us all

Mu-Gu-Ka base stories

Ma Slay qwins hawaskiangi hiyo. Wacha wamalizwe kabisa!
Jasho la kuma iko na sumu yake.

Fake

Stories of giants. Ushienzi mtupu.

Bro si ufanye research kwanza before blindly sharing this shit
Hakuna org Kama organ trafficking
Much less a UN one

Umaskini wako hiwes kupea a trophy girl. Baki na hao wasapere wenyu wameshiba cabbo na viazi

Ghasia huyo dolled up trophy gal unakulanga pesa yake imetoka kwa Sponyo wake. Chokora kama wewe hata nyumba ya Matope kule kwako Kibira slum huwezi lipia!

Wacha waone ivo.

Fanya research kidogo kabla uje hapa kupayuka. Just recently there was a case where a man sent hitters to take down his son so that he claims insurance compensation.

And you think insurance companies are stupid? Hao watu na gambling companies hawana tofauti. Before they honour a claim they do thorough investigations. It’s extremely hard to pull off the nonsense described above. Maybe 1 in 10,000 might succeed, but it certainly doesn’t make it as widespread as the poster would like us to believe.

Surely 200k insurance premiums for 2 years gives you life assurance of 50M?

[ATTACH=full]356175[/ATTACH]

Hio ya UN is a 404