Self-defense Matters

What weapons do you keep un your house, car or jacket to use incase you are attacked by thug.

Hockey stick.

Bible, Kafiri!!

Most homes have a panga especially in the rural areas.

hiyo haiwezi kusaida sana

NONE other than kitchen appliances

Slasher?

Tall boy speakers za home theatre

Mathiokùre (car)

AK47

commando knife

Mimi Niko na Mshale how I bought it ata Mimi sielewi.

Mm niko na natural…veined tree…nakupiga karate kama ya Jackie Chan alafu nakukamua…just kidding…he he he…

Nunchuck- I got from Beijing.

Hehehe

If thugs come into my house, I walk away…and return later!!!
[ATTACH=full]46811[/ATTACH]

Mathice

Nyahunyo…scaring chokoras since 1922

sawa baba. closet umeichapa na RPG

Kithitu!