@sambasamba leta mucene ya the Bahatis

@sambasamba hope you joined the mucene group I told you to join. Can you please break down to us what is going on with the Bahati family?

You have a gift in this department, I saw how you broke down Sylvia Wamae story, from Naija bfs to Pastor, btw you forgot the fact that her mom in law is or was a pasta. At least she has finally turned to Jesus, she won’t miss heaven. Wacha aombe watu she has experience with life.

So nini inaendelea na the Bahatis. Mimi mucene imenishinda coz my own life is enough for me. Half my exes have died under mysterious circumstances. Mpaka nashindwa kama mimi ni Mammy Water na spirit husband ako rada kumaliza all my exes. I am heartbroken because of politics. I am having a hard time deciding who will be the father of my kids coz niko na database ya over a million junguu men. Oocytes zilishavunwa and the geneticists has given me deadlines za kuchagua gamete donor. Hataki kujua that wazungu ni wengi kwa database I need time. Maisha yangu iko na shida ya kutosha Sina hio energy ya kufuata Maisha ya watu wengine.

Politics will ruin many lives. I once dated a guy who went to politics saa hii ako broke hadi anauza jiko poa. The man I love most wanted to go to politics after being approached by brokers, I begged him not to and being a wise man, he didn’t. Boyfriend sio mamangu so I didn’t try to stop him. In any case he would have thought that I didn’t want him to succeed. Saa hii hawezi laumu mtu yeyote he made the choice himself. Good enough I dodged a bullet by walking away once I realized ni divorcee. I have zero baggage so I don’t want to be married to men who have baggage. Kila mtu apambane na hali yake.

@Sambamba udaku haitaki uzembe. Bring us the full 411 of what is happening to the Bahatis. Mimi Sina hio energy. I’m still recovering from Baba not becoming president and the fact that hii gava yenu ishaanza kuomba loans from Korea and IMF on week one. Kweli skio la kufa haliskii dawa.

Hebu leta hio uhondo please tujue what’s up. Mimi shida niko nazo zimenitosha, siezani kufuatana shida za watu wengine. Kila mtu apambane na hali yake. Leta hio Udaku chap chap I know you really love gloating over people’s misfortunes.

@trumpancapote…ni group gani hiyo ya udaku nijoin pia

Ni ya wamama itabidi unionyesha bra ndio nikupe link.