Safiri Salama

Niko mukurwe past gatukuyu, Mangu. Nimepeleka a class mate and long time best friend. Alikuwa anafanya kwa tax man till he was a victim of a hit and run. safiri salama musito.

Poleni sana

musito bado uko nanyuki?

rip musito

apana aliuza bee hive

Izza kaka braza

mimi niko nazo, nitakuuzia poa.

Izza

Pole sana kaka braza

genuine or fishing for likes?

Poleni boss

Zae Niko jiji but ocha at the moment

By now unafaa kujua mimi ni muguruki wa kijiji. I dont give AF bout likes on an anonymous platform. Walai.nimezika ryt hand best friend. it hurts but God knows best. nasafisha mecho hapa central pub fote fae karibu na kassmat

Sorry

Pole for your loss

Sorry for your loss dude. The best go before we appreciate them.

pole buda

that’s why you should appreciate them before they go

confirm loc…inbox