Safe journey chiefmbitika

I appreciate for a token ya weekend

[ATTACH=full]370285[/ATTACH]
Driving him to the airport

[ATTACH=full]370287[/ATTACH]

@ChifuMbitika kwani uliguza huyu mjamaa wapi,anakuona kama mungu wake… isikuwe mmeanza mchezo kama ile huwa nacheza na @kanguthu

Lamba mcoosh ya @ChifuMbitika bila ku-post hapa.

Don’t you get distracted by such videos playing while driving

:D:D

I appreciate my younger brother. You have been of great help in my life. May God bless you

Whose loin between you and him is more flexi

Token najua huwa tunalipa malaya wa Tinder na craiglist after kuwakamua . so ni kama chifu hufungua huyu mujamaa boot na kumulipa

Takataka, badala ya kusoma unakula Malaya San Francisco

Heshimu watu boss

You two need to get a room and make it steamy…you know what i mean

Uko na shida

Jura= bottom g@y

Mniingishe kwa hiyo mix ata mimi basi.Am a good guy

Of late i think chifu is full of sh!t. Either that or Jura is Chifu blowing his own trumpet using different handles.
And am hardly ever wrong. Am a good judge of character traits.

Naskia ati @kanguthu ako na mkundu tight sana.