Royal Rumble

Thanks to @Jirani.
Watching via WWE networks
[ATTACH=full]28624[/ATTACH] [ATTACH=full]28625[/ATTACH]

3 Likes

Sisi tunaenda works tupe updates mwenye atashinda

1 Like

lesner asiposhinda itakuwa upus

I have never understood why males of all ages love this thing! PS: loved it when I was little, siku za Sean Michaels, I still hear his song in my head , then later John cena won my loyalty but sahii huwezi nipata nikiwatch, mzee akiona naskianga kwenda kwa main switch kuzima lights

3 Likes

Jaribu siku moja uzime ukule 2 hot slaps na sweep

4 Likes

Triple H wins

2 Likes

its their equivalent of those mexican/thai/filipino soaps their wives watch that they so despise …

11 Likes

Mimi habana penda utoto

I only watch live events

Thank God mimi na TV remote hatupatani. It’s all his na Clichy

3 Likes

He he I wouldn’t dare, not because I’ m afraid of the slaps but because he has a right to enjoy watching the things he likes , after all si ni tv yake

2 Likes

Wewe ni mtu ppv. Hata skysports huonyesha live ppv wwe and boxing events though it buffers a lot.

Tv ni yenu. What is his is yours and what is yours is yours

1 Like

weka link ya ku download hii stuff apa …direct download priss

I am pretty sure you just loved the intro :D:D

https://www.youtube.com/watch?v=7w1mq6rAfMM

1 Like

Umesahau kuongeza oga/naija/tz

1 Like

@Meria Mata brother nipe link ya vile @Jirani aliadvice…pia mimi napenda sana follow the buzzards

Here’s the link to mobdro.
Just download and install.
.
https://www.mobdro.com

1 Like

asande sana

so wewe ni mama Clichy na uwesmandeke ni baba Clichy… lahaula