RIP 007

Fucck watu wa nduthi. Meffi hao
[ATTACH=full]333965[/ATTACH][ATTACH=full]333966[/ATTACH]

Bullet s loading !!!

When did this happen?

Wat has duthi hooligans done this time?

Huoni hizo picha mbili?

Kina macharia ni meffi.

Wacha ichomwe ndio hao driver wa mat za rongai wapate akili. Hao hufikiria hao ndio wAko entitled to use the road. Kazi ni kuoverlap while harassing other road user.
Chomaaaa kabisa.

Watu ya nduthi are meffi in my eyes.No wonder wanagongwa kama kondoo

Even though mimi hudharau watu wa nduthi; I have a hard time supporting wakora wa nganya. Hawa wase are free to finish each other.

Two of the largest retarded groups decide to fight, tears of joy flowing down my cheeks. Wamalizane.

I approve this message 10X. Mat kuchomwa na mob justice…hizo zinafaa Kua by default.

These–criminal matatu gangs and the nduthi thugs–are just the visible signs of the bigger and more complex problem of a society that is casual about life and death issues.

There are three gangs terrorizing Kenyans especially in Nairobi;
Nduthi Gang
Matatu Gang
Police Gang

Mimi natafuta Kalashinkov yangu ikaage ndani ya KYC yangu.Ile siku boda watanikujia na pepeta wao peee peeee peeee peeee…hiyo siku ndio watakuwa na kichwa mzuri

Kanju gang

You talkers are just ignorant ama hamsomangi news. Hii ni picha ya 2017 when wasee wa nduthi became like an Organised Mafia.

This was the start, kuchoma hii matatu ya rongai. Then they proceeded kuchoma zingine mbili then they tried this shit in Kayole. They burnt one hapo hamza jogoo road, ya pili kuchomwa Manyanja Road ikakuwa sasa mwenye nguvu mpishe. These boda guys were set up in dramatic ways design ya movie. 10 of them wale kujifanya mangaa and were involved in burning of these 2 matatus were killed in separate scenarios, police booked them as kawaida muggings but people knew why they were killed.

Hii ujinga ilikomea hapo.

refer to this thread https://www.kenyatalk.com/index.php?threads/usiku-sakoo-kwa-bako-pwani-edisho.40259/#post-824048

Prime na Pinpoint ni za wale wabaya. Kina Major Donk na mungich wenzake.

Exactly, makosa sana kuchoma pinpoint. That sent a message kwa wasee wa nduthi usione simba amenyeshewa ukadhani ni paka. Matatu owners are ruthless people if you decide to push them.

True. They can outgun nduthi peasants and pay bigger bribes.
If it came to the wire, matatu cartels are very capable of running those peasants out of Nairobi. It’s basically a question of who has more resources