Regular lanye cant let me breathe

I met this lanye at sj and she is always at the entrance to those rooms, sasa shida ni i cant pick another lanye because anacat ni kama mimi ni wake, how will i stop this bana. I cant pick another hoe yani na sitaki kuenda base ingine. Mtu anipee strategy

4 Likes

Pesa ni yake ama yako? Unadhani ni wewe pekee ndo unamdinya?? Fikiria kwanza kipii

25 Likes

Wewe ndio mwenye pesa na unacontrolliwa na a hoe who is there to get fucked by different men for the same money. We ni mtu ovyo aje

8 Likes

how old are you…

6 Likes

You are not serious :laughing:

1 Like

Hii sasa ndio kukaliwa chapati na malaya ama shida kama hii sasa ndio gani tena bana! Pesa zako umefanyia kazi utaamuliwa jinsi utatumia na malaya anapanulia mtu yeyote tu huku Kanairo?!

Amadioha Forbid!!!

1 Like

Leteni strategy, shida ni vile kama kawaida madame huleta mazoeano. Mtu anipe dawa keaho nimpee dose moja chungu

1 Like

Chali anajifanya Bingwa kwa lanye?.. :sweat_smile:

3 Likes

Just tell her you are not interested in her vibes. Not unless you are emotionally attached.Apana bembeleza malaya ako kazi

1 Like

Mwambie pia wewe usimwone na customer mwingine…

19 Likes

Pokea kifee whips for being a ka fukuswii. Apana zoeana na lanye kijana

2 Likes

Personally, I would urge you to go back to your Loving Wife or Girlfriend (That is if you have)…

6 Likes

Enda sj chukua dem mwingine nunulia yeye pombe mkunywe na umwambie asort mwenzake. They know how to do it fair and square. Your contract with her was to squeeze out the white stuff from your Abdallah at a negotiated fee over a time of not more than 20 minutes. So the contract is basically expired.

6 Likes

How low can a man sink?
Okoka kijana uachane na maraya.

7 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Picking maraya for sex is a disgusting and filthy habit. Being controlled by a maraya is simply outrageous and proof of low IQ

4 Likes

Umepata pipi lanye? Bottom of the barrel chieth simp

2 Likes

Unabembeleza Malaya? Si pesa ni yako na yeye anadinywa na kila mtu? Kuwa serious.

2 Likes

Never imagined these words would come from a talker in reference to a ho ati ‘ni kama mimi ni wake’ wuehh!!!

6 Likes

Hii nongwe kwani ndo Shifo…Now understand why my handle @Mwaniks789 was banned. cc @MTINGIZA_KITANDA

Fags ni kama tu madem…overly sensitive

1 Like