Regarding Kenya & Somalia, Can The Same Be Said Regarding Kenya & TZ Border. KENYA Is Wrong On This One

Then we should also be having a dispute with Tanzania

[ATTACH=full]354558[/ATTACH]

wacha kujaza server na umeffi, ata kama ni kenya sio ya mamako…nani alikuchagua wewe umbwa ametoka ukoo ya ufukara kutetea kenya?
mamako malaya aliuza kuma ndio usome RVTTI alafu raia haita tulia juu ya dalit/ chokoraa kama wewe!
ferking filthy swine @Ndindu

Ndindu ni mafi Sana no sense of patriotism at all. Self hating fool

@administrator ban hii mbwa @Sokwe mtu

@Purple kill filthy homosexual @poyoloko , idiot @Ndindu and dirty whore @Mimi Huwa Namwaga Ndanii
takataka

this is not a subject for low iq self hate meffi bonobo , stick to your lanes

Are you ever sober? Pity

High ama sober omwami

Thanks, dude looks like he’s always on a cocktail of very hard drugs

Getting ever high is very expensive fool…yes
you is fool …:smiley:
mimi huchapa shift noma…nakaa idle 1 week…only me got it

Hahahaha ati dalit

@Ndindu we ni msee untouchable :D:D:D
[ATTACH=full]354572[/ATTACH]

wewe ni takataka ghassia umbwa

To solve all these problems we should let Somalia into EAC ( on the condition that Kiswahili becomes its national language) and then hasten the change of the jumuiya into s federation with true free movement of labour and capital.