Redforth chorus

i thought this was a boys choir from Upperhill school…they did the “kuliko jana” song…sai leo naangalia tv and they are live on citizen but now they’ve added girls…Am almost sure it’s been driven by the unfair feminism agenda…yea unfair juu mbona the Moipei quartet hawajiongeza boyz kwa band?mbona destiny’s child hawakuongeza mwanaume…mbona ni sisi huonewa kwa mambo ya gender inclusivity…mbona…kwanza sai madem ndio wengi.manze boychild hananga chake

Anyway i think they sounded better before

[ATTACH=full]259881[/ATTACH][ATTACH=full]259883[/ATTACH][ATTACH=full]259884[/ATTACH]

True day!

mboys walishindwa kugonga keys za alto na soap