Realistic Online Hustles/Jobs (Genuine

I’m sure everyone has heard of forex, data entry, transcription, coding etc. the usual online jobs which require (at least) some level of skill-set. My question is are there jobs huku kwa mtandao that one can do ata bila kufika class 8.

I’m trying to help my bros back huko ushago at least they can save up & build up their life in these harsh economic times of zakayo. Yenye tu najua ni hii ya referrals Spin & Win

2 Likes

Nice trick to advertise thievery

4 Likes

Aviator… Kuna mamilioni hapo msee

3 Likes

Never push someone into a career. Let them come with a suggestion, then you guide them. Someone who has no planned outlook on life, is destined to fail anyway.

5 Likes

hautaki kuwa rubani my fren

Aviator ni ukora tup msee , wizi WA mchana

2 Likes

muhindi atengeneze ka ndege kawacha matharau, I know a friend aliwekelea kitu 500k kwa aviator after winning another jackpot ka ndege kakashukia 1.0x sasa ako tu kwa madeni

3 Likes

factoids

That friend must be stupid. Mimi niliburn 2k nikiwekelea kinde kwa kila stake nkaelewa ni ukora . Hapa 2k yangu sikurecover

3 Likes

the house always wins

1 Like

Hio aviator ni gambling? Naiskia na watu sana.
Wacha nijue mengi about it. Hio @PERDITION kama ako huko lazima kuna mazuri.