RAO amesema hagwes

Tahiri hata na dawa…

6 Likes

hapa amechoma

3 Likes

:joy:
Sikujua Rao anajua kinembe.

6 Likes

That loser is a liar. 99% of congo men are cut. Kihii atairi

2 Likes

Yenyewe hapa huyu mzae amechoma picha…
Circumcision prevents in a way the spread of hiv/aids .

2 Likes

Ameharibu kura Ile kidogo alikuwa ameanza kupata Mt Kenya , the old fool is going senile. His handlers have always failed him

4 Likes

Kupoteza kura.

1 Like

RAILLLAAA!!! :green_emoji: :green_emoji:

2 Likes

Aii 200k votes lost

Hii story ya circumcision… Ni God in heaven who started… To make it a physical identifier of his people…

The issue of circumcision is central to Kikuyu culture that’s because Kikuyus are actual Jews, descendants of Asher (son of Jacob) and the most circumcised tribe in Kenya.

5 Likes

Siwezi ongozwa na kîhîî kama Digi

1 Like

Umbwa ghassia takataka

1 Like

Baba ako tu sawa

if i wasn’t circumcised and a lady tells me hawezi nipea blow job coz of it nitaelewa tu…firimbi smells terrible

1 Like

Mzae hajui kutuliza kende bana …

4 Likes

mimi ni wa baba lakini i agree…hii sio kitu ya kusema in public. he should have kept it ti himself. imagine if jambaz came up with a similar rant against uncut kenyans, there would be a riot

3 Likes

Ushamaliza kuchungulia @KuwaitBabe akikunia?

Huwezi pata @Agwambo karibu na hii post

4 Likes

We know it’s You… Ntashtua @MIGUNA akuje hapa mbio…

1 Like