radio station

sometimes they ask very simple questions as per the instructions send the answer to a certain sms number.When you send to the sms shotcode you get a request to join a subscription which will end up deducting your credit on a daily basis.Sad for those who subscribe thinking they are going to win .Radio jambo and other stations are guilty of this

peasants mentality, can’t relate

Speaking of radio, wale wakristo hawakuenda kanisani and have WiFi can listen to a sermon hapa.

https://590amtheword.com/

Tukiwa ktalk ulikuwa unatumia your other handle @ricko strong, you once posted disgusting raw pupu after taking a dump.

Ment klost ricko.

shemeji unaongea kuhusu Mimi?

Kwenda huko Shemeji, i know your handwriting ricko strong =Mendez.

Shemeji anataka supu ya kuku na firifiri mesho ifunguke, ni hangover ako nayo

Mtumie 50 bob akanyagie hio story.

That shit should be burned forever na pia zile zingine za kucheza na 50bob ati ushinde jackpot. Hapo unaibiwa live, sijui kwani their normal revenue stream imeshuka wakaamua kufreeze wakenya na design ingine

purr niaje?

Poa moto bigi, @wamathuraku, niletee nyama nuthu kiro

wewe nitakuletea fillet ama nundu

:D:D:D:D:D:D

Kwani where are we afande? Hii sio KTalk?

Afande ndio ame amuka kutulinda sisi. kazi yake nyingi mno. Elewa