Rachel Achieng'

Such a small world. Hii Kunguru ya Tagged imeanikwa na Captain Frisk. Najua tumesalamiana na watu kadhaa hapa[ATTACH=full]393146[/ATTACH][ATTACH=full]393147[/ATTACH][ATTACH=full]393148[/ATTACH][ATTACH=full]393149[/ATTACH][ATTACH=full]393150[/ATTACH][ATTACH=full]393151[/ATTACH][ATTACH=full]393152[/ATTACH][ATTACH=full]393153[/ATTACH][ATTACH=full]393154[/ATTACH][ATTACH=full]393155[/ATTACH][ATTACH=full]393156[/ATTACH][ATTACH=full]393157[/ATTACH][ATTACH=full]393158[/ATTACH][ATTACH=full]393159[/ATTACH][ATTACH=full]393160[/ATTACH][ATTACH=full]393146[/ATTACH][ATTACH=full]393147[/ATTACH][ATTACH=full]393148[/ATTACH][ATTACH=full]393149[/ATTACH][ATTACH=full]393150[/ATTACH][ATTACH=full]393151[/ATTACH][ATTACH=full]393152[/ATTACH][ATTACH=full]393153[/ATTACH][ATTACH=full]393154[/ATTACH][ATTACH=full]393155[/ATTACH][ATTACH=full]393156[/ATTACH][ATTACH=full]393157[/ATTACH][ATTACH=full]393158[/ATTACH][ATTACH=full]393159[/ATTACH][ATTACH=full]393160[/ATTACH]

[ol]
[li]anakaa tranny[/li][li]anakaa kuwekwa na mzungu[/li][li]siwezi mind kulipa 110,000/= alafu ni reverse[/li][/ol]

:D:D huyu ni tranny mfupa

:D:D:D:D:D…anakaa some horror movie alien creature or nightmare dark creature of the night ,hii ni kitu ikikutokelezea usiku unapata instant heart attack ,hii hata @uwesmake amekataa ,she LACKS everything a man would want from a woman !!!

Is it me ama black women with white makeup is disgusting af. Like yaani ata mwili siezi angalia afterwards because uko hideous

Not worth it, inakaa kama pink panther

Mjaruo gani hana matako?

Ugly!!!

Ezekiel 37:1 -The hand of the LORD was upon me, and he brought me out by the Spirit of the LORD and set me in the middle of a valley; it was full of bones.

manze :oops::oops::oops::oops::oops::oops: so scary

Kitu chafu kama matako ya @jimit kihìì with the unwashed anus

Ii mifupa hata ukipatia mbwa itakata

Umechafua maitho shenzi

Huyu nikama anaishi buruburu

Hio si njaruo ( Meru accent)

Hii ata mimi nakataa katakata

Watu ya mifpa mnaitwa nyuma ya hii tent ya yellow

Yaani huyu anauza kuma these days? My boy used to eat her back in 2014-2015. Back then kulikua na kafununu alikua anatuwacha. Now that I think about it, all the signs that she was a hardcore kunguru were there but hizo siku I wasn’t as armed with wisdom as I am today courtesy of this Kijiji.

Hii ni ya kutoa njaa

We are allergic to bones