Rabai MP Kamoti is Dead

[MEDIA=twitter]1531080735871967232[/MEDIA]

Raila atasacrifice watu wake hadi lini?

Hii ni uncle Wilybaro anamalisa watu ya assimio wale popular. Hataki compe

Watu watasema ni sacrifice by evil politicians in order to win erection

Woi bonobos,if it aint god’s work its witchcraft.
Pick a struggle:D:D:D

Fatigue is the culprit here as the fella had driven all night from Nyoroffi. The road to Mombasa from Nairobi is all right. But the one between Kilifi and Malindi is narrow and one needs to be alert

Kamoti alikufa kwa moti, inawezakua kazi ya kamuti?

Wilbaro Lootall JSKS ni kama alisacrifice akili yako. Unapiga kelele while your kinsmen are butchered by rustlers in Marakwet.

umeffi thinking

Toa utoi apa nani

probably flooring the Landcruiser as usual. recklessness on the road doesnt spare mheshimiwa status.

Every politician’s death during this period should be viewed as an assasination.

Hatuna budi ila kuchoma nyama.

:D:D:D wacha zako

Such an accident is always welcome.

He couldn’t fly? I thought wameiba pesa kweli kweli now wanaenda na helicopter