Punda amechoka

Copied

Kwani marriage zimekuwa nini jamani Mungu wangu? I was with a lady this morning and she was telling me Bwana yake anacheat na anajua hata huyo mwanamke na pahali anaishi hapo tu kwa estate yao na hawezi uliza Bwanake na hana shughuli nao na hata anafurahia juu sasa Bwanake hampei stress na kumsumbua kwa nyumba, ati saa zingine yeye huomba Bwanake alale nje at least alale kwa kitanda pekee yake.

3 Likes

Thats normal for those who ended up with wrong partners

2 Likes

@TrumanCapote:
Whenever a relationship fails , take the following 5 steps :-

  • Introspection (looking in the mirror).
  • Dialogue (an honest chat - not fighting or accusations).
  • Counseling (a good faith broker can reconcile 2 waring parties).
  • Separation (going your separate ways peacefully - enemity and childish behavior are totally unnecessary)
  • Reboot (after a period of separation , meditation and self repair - try again …!!)

Remember
There are lots of genuine souls out there who would like to have an honest connection with you …
Give them a chance …:blush::bouquet:

1 Like

Pia sisi tumechoka na ujinga yako blalfakin

2 Likes

A woman cannot sleep while visualizing another woman riding her man at 11:30 at night.

image

…watu Wanaona na sababu nyingi some just want a place to live, some want someone to feed them, some want someone to work for them while they sit and so nothing, some wanataka tu wajulikane wakona bibi ama bwana.

Wewe ukisema unataka kuolewa na junguu sababu Yako itakuwa ipi?

Shut the fuck up with that your text book quasi chatgpt bullchieth.Stick to your rexxhippo content umbwaa.

BTW have I ever said nataka kuolewa na junguu ama any other man for that matter? Marriage is a scam but that doesn’t stop me from looking up to junguu men. They are my role model so sababu yangu kupenda junguu is purely based on admiration. They are worthy of being role model coz hii Kenya ni Itumbi na Baba wamebaki as role models in society.

1 Like

Nikisema ni ku link up na junguus unaona aje hio maneno? I have friends from Hungary, they will be visiting Kenya in June. Mimi kama mungwana nataka ujishindie mmoja wao ama namna gani? :cowboy_hat_face:

1 Like

Today I was at Regen…
Niliona junguu na a black chick
How combo sio mbaya sana btw

Makena priiiis DM number ya huyo pipi tusalimiane na hubby

Hii kike hakuna binadamu ya kiume akili timamu ineza taka kuishi nayo.

3 Likes

Today at Naivas Nyeri, kijana Ako hand in hand with a jungu woman. I asked my wife why these African men have to look as scruffy as possible just to measure up to the jungu. They came, jamaa was looking haggard and hungry, he was eyeing the chicken and fish hapo kwa cafe hungrily, kidogo the jungu lady steered the poor devil to the vegetable section. My wife nearly burst out laughing. The jungu bought a lettuce and they took off! Hiyo kijana itakonda like shit.

1 Like

Yes