Presidents wamewekwa Kwa bus pale London.

Only biden travels in a limo.
[ATTACH=full]466807[/ATTACH]

Wakae “bahali yake”.

Mwafrika banaa. Zambian President choose otherwise, He is in NYC now.

Jambass sugu aliacha Land Cruiser awekwe kwa mbukinya ya London na iko na majamaa wa kupiga set pia. Nyeuthi only bus

[MEDIA=twitter]1571758760284094465[/MEDIA]

[MEDIA=twitter]1571781615939977216[/MEDIA]

Na wakapewa dress code… kila mtu black. Mugabe angekuwa alive na bado prez ingekuwa interesting.

Were there any European leader on this bus or a similar one?

Hii ni matharau bana, afadhali mtu asiende ata

:D:D:D

I want to know how G8 presidents travelled nifanye comparison.

Muthungu hapana tambua african bonobos

Ruto is grinning bana. From hawking chicken in Sugoi to pulling up at Westminster Abbey as the PORK. Anything is possible with Jesus on your team, au sio wadau? :smiley:

Hehehe

I love it when Bonobos are embarassed like this. Perhaps they will start thinking.

Ktalk CSI lete mbisha za venye European leaders arrived.

I think we are just suffering a culture shock. One time nimejipata mayolo. I was surprised by the simplicity of their leaders. Unajipata kwa train ama tram na like 3 ministers carrying briefcases usipoambiwa huwezi jua coz hata bodyguard onge. The equivalent of our KRA commissioner general had a simple desk in an open plan office he shared with his deputy and some members of staff. Akiingia asubuhi anafungua laptop kama wengine na kwanza job. Hana secretary na chai anaenda kujichemshia kwa a common kitchenette iko na microwaves kadhaa. Kwanza chai yenyewe amejibebea from home kama amesahau snack shauri yake. Atapiga firimbi kama wengine. Halafu akimaliza anatafuta dustbin atupe takataka yake which he has to sought out first depending on type. Scandinavians nao wako kwa class yao special. Ukileta ukubwa unaenda home.

[MEDIA=twitter]1571783350633009153[/MEDIA]

[MEDIA=twitter]1571559046469111809[/MEDIA]

Rachel amejificha asiambiwo akuwe pastor wa bus aokote sadaka

JSKS looks like a bonobo…they are a shame…hio bus should crash wakuje na madent

Naona former British East African protectorate iko well represented na mama Samia Suluhu na WSR. Grandpa Museveni na Uncle Kagame wako wapi?

anaogopa kuanikwa kwa ‘internet never forgets…’

Kagame alpha male hawes enda hio upussy

Waah. Halsa amewekwa huko nyuma kwa mizigo na kuku.

You’re very proud of this line aren’t you? You keep spamming it.