PINK HANDLES

for those fine ass females who’ve got time, feel free to inbox me we panga sth…

:D:DNV umbwa sana:D:D…Here we dont do that… Alafu people who will inbox you are homosexuals like Uwes Kendes so the only thing you can panga is how they will shaft your ass

Weka mkia sawasawa,@Thirimaii kuja kiasi unaitwa inpoks upewe mkia:D

Utachunishwa kales hukuhuku

Wewe unanipenda sana,ukwenda atia wa Mathaa

Salaaaaaaale! Sikuwa najua hio maneno… thank you elders, wacha nikasumbue mama mboga live live…

Ameomba tarimbo kwa ubaya sana

Figsed