PINK HANDLES THIS IS YOUR THREAD

[ATTACH=full]114607[/ATTACH]

2 Likes

Grace msalame ni singo mother?? I thought she was married?

Wewe ni pink handle? …oooooh shit what am I doing here too…

8 Likes

Side dish

2 Likes

sasa tufanye? and for God sake leo tutashinda na mambo ya politics?

3 Likes

And 19 more days…14 to poll and 5 for denial…

2 Likes

Damn. Wa nani?

sigh…in that case I may be forced to go for a “vacay” from this village. People just need to shut up and vote and accept whatever outcome emerges.

2 Likes

Mr culture, why you talking like a wanker

[SIZE=16px]

[/SIZE]

[SIZE=16px][/SIZE]
tuliza makangari wewe

Ukiwa na pesa Msalame utamwingia kwa settings. She is up for grabs by the most loaded nigga. Difference yake na Saidika is that hufanya mambo yake chini ya maji.

1 Like

[ATTACH=full]114630[/ATTACH]
Unasema hivyo na mnalenga Game of thrones thread yangu na iko lit

4 Likes

nitawatch leo

1 Like

[ATTACH=full]114646[/ATTACH]
Lucky you kuna peacher pia leo so ou can enjoy some good enta tonight on a puff puff tuesday…

2 Likes

sikuwanimelenga…i didnt catch it last night because i was patriotic enough to try and watch the debate.(sema kulala mpaka 1 a.m kwa sofa!) so i didn’t want to see your spoiler before i watched it,which i did in the afternoon.

[ATTACH=full]114651[/ATTACH]
Thank God I don watch local shit even news i get em online waki upload on their youtube page…nilijua kuna debate nilipopitisha macho kwa meat wrapperd on my way to work in the morning

Watu wengine watakuwa wagonjwa after election results are announced.