Pilipili

Kuna huyu muislamu ameweka kibuyu imekatwa ya maji ya kutawaza.kuna kashetani kananiabia nitafute pilipili Ile kali eg demon,nishemshe halafu niongeze hio maji Kwa hio kibuyu,then I sit back relax ningojee vile kutaeda akiosha mkudu

3 Likes

Ungesoma kwa bidii haugekuwa na mashida kama hizi

8 Likes

Why plan something evil for someone who hasn’t wronged you?

Isn’t that terrorism?

6 Likes

Gey terrorism

1 Like

Attack against islamic radicals is God ordained. God wills it . Put that pilipili and don’t fail to record hio mbwa ikitoka mbio kwa choo.
Mishen approved by pharmacy and his excellency Uhuru
Screenshot_20230416-081517

1 Like

Ur one step from being a full blown fag
First stage is gay magazines
Second stage is fingering ur anus
Third stage is going OCD on another mans anus
Goodluck

Je huo ni ungwana!!

1 Like