Pastors can be evil

Because I’m idle, nimeenda pale sde and I have read a story about this Gospel Star who left the fiancee, at the alter! literally! Yaani this evil bitch alipea kajamaa mwakenya pale ruracio, then shopped for a beautiful wedding gown, bordered a plane to the US of A with her equally evil bunch of girlfriends, went to church, took vows but refused to sign them papers, the little nigga was left high and dry. I hope the little nigga got a refund and compensation for all the trouble… But to be fair maybe wakiwa photoshoot they chick alipitasha kamkono pale expecting to touch the famous 9 inch amekuwa akiambiwa, akapata anaguza kapimple, and when she probed further akapatana na an over grown clit masquerading as a penis. Shida ya hawa watu wameokoka they believe the lies of their pastors, ati ‘remain pure’, wait till marriage, sex before marriage is evil, fornication bla bla bla, the bastards simply eliminate competition using God’s name, mafala wakingoja embe chini ya mnazi, pastor ashakula na jumnvi… Moral of the story, hekaya za 9 inch, na threshold manenos, zinabaki hapa kwa kijiji, when you’re out there ma nigga be real, ambia dem uko na ka one inch but it’s not the size of the dog in the fight, it’s the size of fight in the dog, hehe then you realize churning out platitudes never got anyone laid, not even those ninjas with a 9 inch kwa boxer, sembuse 1.32 inches, then you join the VA (virgins anonymous) founded by our resident 30 year old virgin @old monk.

13 Likes

yunicy njeri…

njeri bootiz umefungua usiku salon eeh?

4 Likes

Waaa hiyo story ya huyo m she njeri boooootiiiiieeeez imenshinda

my thinking afande ( i actually heard it from someone) is that sometimes a mwoman anaeza kuwa amekosewa na muchamaa lakini anaamua ata revenge. so anapretend kilakitu iko sawa mpaka siku ya wedding alafu wakienda kwa kanisa anasema i dont. its the ultimate betrayal. nadhani hivo ndivo kulienda kwa hao wawili

3 Likes

Wewe mluhya jumvi ni nene? :D:D

3 Likes

I think nimepotea. Nilikuwa natafuta kinyozi[ATTACH=full]81472[/ATTACH]

6 Likes

hizi gown za dem wa wedding wanatembea nayo aje ? asking for @Web Dev

Shut the fuck up! Evil bitch niwewe?! Unless unajua exactly what happened na uko na evidence hiyo kidole umenyosha eka kwa mfuko ama ukune nayo maskio.
As a woman , I can think of a few things that could make me do that and I know as a man you can think of a few things you could do that could make a woman do that, I have seen all kinds of theories including ati she discovered the guy was broke , nkt
In the days leading up to their wedding, I kept saying to myself ’ Eunice shouldn’t marry that guy, ivo tu , maybe it is because I fear Congolese and Nigerian men but sio Mimi nilikua naolewa so…
My point is, wacha mucena muhahe

3 Likes

kula mboro utulie

8 Likes

Haiya

Haiya, this one has issues

1 Like

umecatch??

1 Like

Alidanganya mzae yeye ni vajo.

Eish… Feelings ni za!!! Kwani wee uliwachana pia?

nilikua nishakula nikashiba nikiandika, hii ilikua result ya multiple orgasm shenji

Yes , nimecatch mbaya, I feel very angry when I see people judging a woman for making a certain choice, watu hawajui nini ilihappen lakini wako front line kubash Eunice, disgusting.
Si ati namtetea lakini wale wanapoint vidole unaeza sema ni wao wamewachwa and they know nothing.
Kuwachana nimwachana , sio kwa harusi but nimewachana na some relatives were oo huyu hajui kitu kizuri na they hadn’t even asked me why I left the guy , eventually they learnt why and they would say oo huyu msichana wetu ni very wise hypocrites
Let Eunice be

3 Likes

Angusha hekaya ya “Congolese
and Nigerian” men tuweza kuchambua huu mkasa bila “prejudice”.

1 Like

Why had you left?

Hehehe sijawai date either but I have heard and seen enough drama where these two groups are concerned, afadhali Mkenya mwenzangu

si kama umecatch uleft forum basis venye mnaleft WhatsApp groups

1 Like