Pardon

Let all those who have been sent by @Electronics4u to the gallows be given another chance. Kila mtu hukosea, am sure after going there mistakes cannot be repeated.

MBWA

Kwa nini unanitusi kijana

MBWA

Wewe utakuwa famous sana kwa hii kijiji,endelea ku post namna hiyo.
Nani hao wametumwa Siberia?

A wise man has spoken

Unajua kinaya we malaya mpenda kinembe mzee

@Heke I don’t want to engage idiots in chokora wars. But I will say this, your mother who I fuakd yesterday told me you have both ass and kinembe. Usitusumbue

Wewe na malaya wangani…mbwa