Old Fashioned

Call me old fashioned but I think most men are sissies these days. Msee ako a whole day off amezubaa tu kwake. Anasema amekosa form. I tell him to keep himself busy abadilishe gari yake oil juu nakumbuka akisema inahitaji oil change anangoja weekend. A fkn simple process that any man can do. Sijui mech nyef nyef…really nigga

Call me old fashioned but the way I was raised I find myself repairing shiet and busy with DIY projects nikiamua kukaa home. Consider this, you gain a skill and save money at the same time. Maybe it is just me…born tao akina @Sambamba might have other ideas. I have nothing against resting and perhaps having a cold beer nyumbani…lakini usiseme umekosa form na hujabadilisha gari oil buana.

Cool story brah

Mturamndom, Leo umesama ukweli

Niaje old fashioned

Brown skin Leo hujenunuliwa pilsner?

Wonders shall never end. I thought it was only toads that could croak but kumbe Azor Ahai can too

Kila mtu akiwa DIY mechanic watatoa wapi riziki?

[ATTACH=full]400433[/ATTACH]

uka unyoonge muthiita ngiite inoo

Kuchange oil ni kitu ndogo sana. Kuna vitu mingi sana you need a mechanic for. Pia, if you don’t have the time, it makes perfect sense to hire a mechanic for oil change.

Wacha kuchunguza mwanaume mwenzako sana…wacha aishi maisha yake…

Feminine male @Tauren lazima aende salon kutengenezwa kucha despite owning a nail cutter. Mshenzi sana.

Hii jamaa m2random is a gay chieth. wewe @Azor Ahai I will insert my black finger up your poop-hole.

Meffi post

Na wenye hatuna magari tunatumiaga matatu twende kwa akina matatu tuibadilishe oil, si ndio Nyasore Nyahai?

Nyasore asai ng’amo dhagi?