Nyeuthi Hazijui Kupeleka Gari?

Hawangepata ata dereva mmoja wa gar za miraa wamptee Hillux?

[MEDIA=facebook]100011710112326/posts/1376381836095474[/MEDIA]

The smart guys removed their hats for the photoshoot

Washienz wanajua tu ku race ma subs na mark x kwa estate hata watu wa vw wameanza

Whats up with uhunye. Amefura sana

@Purple alitwambia ako na cirrhosis juu ya kuzoea makali

I was also well positioned karibu na barabara that the good sports vehicles used on their way to Vasha.Apart from the two Safcom sponsored cars and like 3 others that had a black occupant,the rest ni njungus na mihindi including the officials.
Bonobo hazijui hii kazi na wahindi wanatumia our Country name kujipea mileage

Total liver damage. Not my words but those of msito @Purple