Nudes

Kama umefika hapa, NG’OMBE WEWE!

[ATTACH=full]55589[/ATTACH]

Hawa watoto wametuharibia kijiji kabisa.

Learn to look before you leap mate!
If you had placed your cursor on the thread before opening it, I wouldn’t be laughing at now.

:D:D:D Ii ujinga ikome lakini

1 Like

elders, please…

I need you guys to use the cursor properly.
Ama mko na tu-android chini ya meza :D:D:D:D

Village elder behaving like a NV

4 Likes

Hapa ndio ujinga umefikisha

Diep…

I don’t get it

Or hii ni ile ng’ombe ya museveni ???

DIEL