No-panty woman

Recently managed to add a new catch, but my concern is that yeye havaangi panty. The first time I asked for sex, I told her I would like to see what she’s wearing (hii ujanja is tried and tested). Dem alijam sana akakataa kuinua hio mini, it was embarrassing. Much to my chagrin, she was in a commando mode.

Na venye mimi hupenda the feeling of ‘peeling the mask’, yaani I remove the pants and the bra before champions league. So this valentine, zawadi kwake ni panty apende asipende ama atembeze kiatu.

Have you ever been with such ladies and what was your thinking/reaction? Is it something common? Kwangu mimi nooo!

Wacha nichape white cap mbili before niende kwa panty-less home!
[ATTACH=full]156236[/ATTACH]

wapy common threshold or tuseme its white cap imekulemea!

threshold ni kama ibada…white cap ni starter but ishanilemea.

Efdens

before or after

[ATTACH=full]156253[/ATTACH]

Paloma uza mali polepole

Paloma ndio nani sasa?

Hii mapema yote uko river road?

Ulevi boss, that’s how I read your profile name

Upuss.

Nakula vya kwangu polepole

:):slight_smile: napendanga upussy baada ya kazi

I once had one, she was a no panty girl unless kama kunarain

Huyo ni kunguru tu!

Was there any specific reason?

Wacha nivumilie kidogo

that it made here horny rubbing her glee-toris

There is one niko naye atm ako pending…alafu amebeba mavi kama yote…akitembea wuuueh wacha tu.

Tuko wengi.
N wen she rained it was a thing n those OB things.
Lakini hangeoleka huyo. Twas good riddance