NMG- Media Disrupted-Caroline Mutoko

:smiley: typical male kisii attribute. when you are defeated you result to insults. I could have stooped to your level lakini huwa sitambui takataka.

Moraa, hebu translate hiyo matusi?

Something to do with an uncircumcised woman. I could be wrong.

Utafanya akina @MaryJane wapate orgasm:D:D amelike sana hio comment

Nyoko - your mother
Embere emwamu - coomer ya black
Egesagane - a girl who hasn’t undergone FGM of which I’m proud to be one.

:eek:

And after all with any argument that I angage myself with a woman she must win, if i do then i must apologise for winning it

I have watched the video and it beats me why pple are hating on caroline. I think Kenyans and especially men hate successful rich independent women IMO

Umekua Feminist nini? jana ilikua aviator leo ni caro, sasa imebaki uingie Okoa Dada

Toka nje uvute kale ka SM nyongi alafu urudi brare fwakeni

hehehe you are a Kisii na umewakataa, why so? nimeona pia hivi kwa dame fulani Jobo pia