Nimewaachia kenya

Leaving for my holiday in the swiss alps, most niggas prolly never heard of such a place, sadness of life…nice holidays,
[ATTACH=full]24112[/ATTACH]

Bon Voyage

don’t display your ignoramce in public so early in the morning…some of us read about the swiss alps in primary school geography…

10 Likes

Now this is a real Talker.
Enjoy your holiday.

4 Likes

First time boarder detected.

20 Likes

Wewe piga ndege duster uachie akina @Okiya wapande… Hii pic nitaonyesha supervisor wako

10 Likes

hii ni fly 540 na hiyo ni machozi kwa dirisha? nani amekukosea leo tena

5 Likes

Lazima umeenda kukula pesa ya NYS. But hakuna shida. Ata swiss alps jua inatoka East sio North

1 Like

Usituangushe huko na njaro zako za kukula kuku kama mutura. Ukifika tutumie 'please call me". All the best

This is that moti for pulling the plane! stop enjoying us @Davidee …are those your tears on the window?

2 Likes

Anaosha ndege

huko ni wapi mblo>? safe travels

hii ni ndege gani? seems its very small, according to that view

hii most likely ni cessna ukiwa kwa a long haul boeing or airbus unaona watu from the top hawa wako level moja. aseme tu anaenda kakuma refugee camp

2 Likes

Hehe.flying is no longer a luxury thanks to fly 540

mbisha zaidi for further investigations zikamu

CSI Ktalk on overdrive

1 Like

Why would you leave the warm tropics for frozen mountain tops??

3 Likes

…with that ka small plane inafika pale south sudan mwisho

3 Likes

And Jambojet.

1 Like