Nimerudi.. feeling like a sewer rat peasant.

Hii kijiji ni addictive manze was out for less than a week and the withdrawal symptoms were unbearable. Imagine not calling anyone “ghasia takataka” for nearly a week it’s freaking torture. My hands have been shaking, palms sweaty, knees weak imebidi tu nirudi.

Anyways our clan Billionaire amenituma small assignment to cater for some petty business on his behalf since he’s out of the country. Nothing complicated anyways had to spend the night at his 3rd wife house. Nyumba hii mama inaishi wueh na ni 3rd wife(6 Bedroom:eek: Only 3 kids oldest is like 5)

To make it worse nilipatana na some other kids kwa hiyo nyumba who I later learn am somehow their uncle although we are like 6 years apart. Somali stuff. Wako half term from a certain international schools. Kids wako na IPhone x, Mccbook pro, iPhone watches etc. Niliwa Peleka out to get some bites and I obviously paid despite him insisting to pay. Nilimwabia tulia kijana I got this. He tells me he has money in his Mpesa, a quick check on his iPhone x, let’s say kijana had more money in his Mpesa than I have remaining for the entire month. The boys are 16. Later he shows me pictures of their international school, let’s just say hio si shule but more like a vacation. Swimming pools, gym,sophisticated Music lessons, custom lunches (whatever the ferk you want) etc.Bidii lazima at least my kids waishi hiyo maisha. Hii dunia iko na lanes wallahi.

Umesahau kumalizia…“kisha nikarudi kwa self confused quarters zangu pale 5th Street.”

Mcoosh

mimi huona wasomali , wahindi , waarabu wote ni mafii ya umbwa ilikufa last year ,

but wewe mimi huona ni boy mpoa despite being a somali

xaxa bingwa tumekumiss

Legitimate wealth?

Wariah, hizi story kuja piga hapa 4 street Kwa be.

Spending the night here… Kusema kweli this is the first time nalala room iko na washroom ndani which is not a hotel room.

Haha Asante navy seal

Leo siko Eastleigh takataka place.

So Kesho ukijam tena utahama huku… What a Shitshow!

Nilijua hii kubaff lazima irudi. You can run, but you can’t hide

Muturandom it’s a Saturday night, shouldn’t your light skin ass be out getting picked up by guys in shady bars :confused:

kwani nyi wasoma uko kwenu ni clan moja tu,all of you are relatives,sasa nyi uoa aje ama one is allowed to marry his cousins?

Mbwa Ghasia takataka hukufunzwa Nvs don’t reply to Elders directly? NV Chieth Schupiddd !

I’m not light skin. Sijui mbona watu husema ivo na hawajawahi niona

omba mkia pole pole .humbwer core core wewe

People assume you light skin because you confessed to being gay.

Where/when exactly did I confess to being gay?? Quanstrom posted a photo of his hand in the thread “mwanaume ni watch”. Because people thought we are the same person, they assumed that I am lightskin

Sikuelewi, are you saying you not gay? Acha man always thought you’re a self confessed gay.

ya. mbwa ghasia rakaraka

I am as straight as an arrow. People assume that I am light skin and that I am gay, but that isn’t true. I like pussy as much as the next guy, otherwise singetombea watu bibi zao