Nimechoka na chokosh wars everywhere

Nisaidieni na handles za hizo ghaseer zote niziblock

@PHARMACY ndio mjinga zaidi

Zoea pig stay… its dirty

How do you know about chokosh wars if you don’t know the handles?

U

Nimeblock almost 5 chokosh lakini everyday I see another one

BREAKING NEWS
K talk shuts down because @Mwanaume Pochi blocks chokoraas…ghaseer shenzi wewe enda facebook ushikane na wamama wenzako mbebelezane uko mkiitana sweetie

Mwanaume pochi ako na kipochi(coomer):D:D:D:D

Hapa usiweke watu kwa roho. I don’t like chokosh wars but it’s entertainment to some members

Chokosh wars are part and parcel of this village. Tutacheka namna gani if @PHARMACY hakuli ugali na Balozi?

Uyo mr screenshot has low tier content,nothing original comes from his illiterate ass.

@Dzunza safisha mattercore vizuri nakuja. I’ll butter up your ass and drill it mercilessly