night runners sacco

If you are in night running endelea vitunguu hunikia na mbinu zote tick register

1 Like

niko macho jameni nakunywa turungi

2 Likes

Hii doctorate sio museso… Kumekucha kimchezo…

1 Like

Mi niko hapa tu, lakini nikama bingwa alifungua Sacco mapema.

Something about 3am is always very eerie. Kila kitu huwa silent ata walevi wanafikanga kwa nyumba bila ‘gûkûfia’ sana.

Anyways, since 10pm nmekua nkiskiza one song on repeat. Such a beautiful song.

https://www.youtube.com/watch?v=_9-yfeA2JZs

…and these rapid and disorganized thoughts indicate nmechoka sasa. Time to call it a night…eeh…morning.

Cheers and good morning.

2 Likes

So you’ll be Dr Guru?

1 Like

I will on 25th Nov

1 Like

congratulations Dr Guru, na isiwe ni honorary

All the best