NIGHT LIFE

I am fan of nightlife. I just love going to a noisy club and dance like no one’s business(Some of you love quiet clubs but si kila mtu na starehe zake. I love packed clubs with loud music. Is Kampala nightlife vibrant? Planning to go and sample the nightlife there. Kila mtu na starehe zake. Life is short ama namna gani?

4 Likes

Kampala never sleeps banae, you’ll enjoy

1 Like

Siwezi spend more than punch Kwa pombe. Niweke 150 ya lanye

3 Likes


Are you retarded? This is what I imagine hell will be.

1 Like