new corruption scandal!.........

chips kuku guarana omwami

I blame @uweskimwi yeye ndio ameanza hii upuss… shenji yeye!

2 Likes

bibi ananiita home na hii momo imelewa inataka shot mbili mimi hangover haijaisha

Itabidi repost hii thread kesho mapema alafu tag the usual suspects akina natty, spear, mix na Jakoyo kiasi.
P. S Supermoon ndio hii
[ATTACH=full]67650[/ATTACH]

1 Like

some elders here are totally brainless, when you have nothing worth writing on such a thread, just STFU instead of posting nonsense,

Nv apewe kiti aache lectures.

Nimesoma hio ‘scandal’ but the narration is so mediocre i didnt understand what scandal they are talking about.

1 Like

Kamata io ukingojea couch ya cactus, meffi[ATTACH=full]67675[/ATTACH]

6 Likes

Baba bado hajasema hio ni scandal

Sema thread kukijolewa.[ATTACH=full]67707[/ATTACH]

1 Like