NEFERTITY IS THIS YOU?

from 0.30 how comes these groupies dunno your name - theyre even calling you Wiz Khalifa. Haiya?

https://www.youtube.com/watch?v=0NBhw0fZznY

I don’t air out my life for hackers like you do.

Lol! Didn’t watch the vid even

Wow oh… GURL SHE try a call you out… You ain gonna stomp her shit out… Remember the art of war
[ATTACH=full]199419[/ATTACH]

mimi ningekua hako kakijana madredi,naeza lalisha kuni hadi msedes benz iwekwe kwa crutches aki ya nani.Ikus left right and center na bado anabishana…ama ni wa kabat ka wanavijiji wengine hapa?:D:D:D:D:D:D:D:D:D

16

16 will get you 20

say what now?

Hao wanakaa underage