Need for Mecho Laundry

Tuoshwe mecho bana.Na @uwesmake @rexxsimba Sit back hommie,relax infact grab a sixpack and learn how to unpack the modules of proper eye laundry.

Go tell your wife to wash your filthy eyes

Mzee wa heshima yet uko na matusi Kama wale wanyanya walikuwa Malaya kitambo . yaani mnyanya pale mombasa niliona ametusi jamaa ` kuma mamako mkundu , ’ and other serious expletives.

Sasa wewe Kama muzee ukitusi vijana where is our future as the youtman ?

Yesu alizaliwa leo, watu wanataka kuoshwa mecho… hakuna heshima kwa yesu kristu

Who lied to you that Jesus was born in December faggot? Read your history

it was satirical …i’m a leaning atheist , read my comments from beginning silly